VÝKLAD Z KARET LENORMAND A CIKÁNSKÝCH ONLINE

Kouzla s runami

fehu.jpg

Kouzlo na získání peněz

 

Co budete potřebovat


Pro provedení tohoto runového kouzla potřebujete bankovku nejvyšší hodnoty,  jakou máte u sebe a vonný olej. Měl by vám stačit jakýkoli vonný olej s těžkou vůní, skořice, hřebíček, santal, vůně, které evokují bohatství.
 

Jak na to? 


Najděte si klidné místo a chvilku, kdy vás nikdo nebude rušit. Můžete si zapálit svíčku, ideální barvou je zelená, barva hojnosti, nebo žlutá či oranžová, barva vůle a uskutečnění. Ale když máte jen bílou, ta postačí vždy. Klidně nemusíte používat žádnou svíci, ale mě se osvědčilo dělat všechna kouzla při ohni
Vezměte si do ruky bankovku a olej. Zavřete oči a myslete na to, jak k vám kromě této bankovky (třeba pětistovky) přicházejí další podobné. Úplně pociťujte, jak se k vám hrnou, jak je vaše pětistovečka přitahuje jako můry k lampě. Při této představě namalujte olejem na bankovku runu bohatství FEHU. Můžete použít prst, nějaký štěteček nebo jen kus dřívka, to je na vás. Oleje stačí jen trošička. 
Pak poděkujte bohům (na což byste při runové magii neměli zapomínat nikdy), konkrétně nad tímto rituálem drží ochrannou ruku Frey a Freya, jimž patří i runa Fehu. 
Bankovku vložte do peněženky k ostatním a kdykoli peněženku otevřete, myslete na to, jak do ní očarovaný peníz táhne další. Až přijde chvíle na utracení bankovky, než ji pošlete dál, ještě jednou ji označte runou Fehu, bude-li to zrovna v obchodě, stačí jen rychlé načtrnutí prsty. 
To Vám zaručí, že se k vám peníze brzy pohrnou.
VÝKLAD KARET ONLINE
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one