VÝKLAD Z KARET LENORMAND A CIKÁNSKÝCH ONLINE
Karma

Karma

Slovo karma pochází ze sanskrtu a znamená ‚čin‘. Většinou se vyskytuje v souvislosti s reinkarnací a označuje důvody, proč jsme ocitli právě v takovém životním prostředí, proč se nám přihodí to či ono. V této souvislosti lze přeložit karmu jako 'příčina' a 'účinek', čili veškeré naše jednání vyvolává odezvu. Abychom zakusili takovou zkušenost, nepotřebujeme se nutně dívat do minulých inkarnací (= vtělení); zažíváme to dennodenně, setkávajíce se s reakcemi na naše jednání s jinými lidmi.

Podle regresních terapeutů zabývajících se reinkarnací je karma o tom, že veškerá energie, jíž působíme na jiné lidi — tj. způsob, kterým s jinými jednáme —, ulpívá i na nás samých a ovlivní náš další život. Na srozuměnou nechť stačí banální příklad: když uhodíme silnou rukou na stůl, může dojít k tomu, že se stůl poškodí anebo se dokonce celý zhroutí; zároveň však nás bolí ruka, možná, že jsme ji dokonce zranili a bude trvat delší dobu, než se zahojí. To již je karma.

Divíme-li se, proč se nám něco nepodaří, v čem jiní uspívají mnohem lehčeji, proč jsme náchylní k určitým problémům, proč máme sklon dostávat se opakovaně na životního partnera stejného typu, jako byl ten předchozí, s nímž jsme strašně ztroskotali, tak se musíme ptát sami sebe, co nás nutí do stejných kolejí, i když ty nás již dávno omrzely a přejeme si pokračovat na jiné rovině a jiným směrem.
VÝKLAD KARET ONLINE
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one