VÝKLAD Z KARET LENORMAND A CIKÁNSKÝCH ONLINE

Smysl výkladu karet

O výkladu z karet ode mě
To, jak byste měli žít, vám neřekne výklad karet, ani karta, ovlivnit to můžete vždy jen vy sami, právě díky jejím podnětům. Výklad z karet vás tak může přimět, abyste si ještě důkladněji promysleli obě strany daného problému. Právě takovéto užívání karet a jejich výkladu považuji za nejlepší a nejúčinnější metodu. Podaří se vám tak dostat svůj život pod kontrolu.

Naši budoucnost můžeme v určité míře utvářet a ovlivňovat sami. Jedná se o jeden z našich nejvznešenějších životních cílů! Abychom totiž mohli vůbec něco vytvářet, potřebujeme k tomu dostatek vědomostí. Musíme vědět, kam chceme směřovat, jaká jsou naše přání a čeho se naopak obáváme. A musíme být schopni učinit ta správná rozhodnutí. Vytváření něčeho nového totiž rozhodnutí přímo vyžaduje.
Toto může zůstat stejné, toto musím rozvíjet i nadále, tohoto se mohu s klidným svědomím zříci, s tímhle je nutné se poprat, protože mi to v něčem brání nebo mě to mučí.
Rozhodování je aktivní myšlenkový proces plný činů, který musí uskutečnit samo (stávající) individuum.

Odkud přicházím? Kdo jsem? Co chci? Kam jdu? Toto jsou základní a podstatné otázky. Mezi těmito póly se koneckonců pohybují všechny naše existenční a smyslové otázky. Po celý život se těmito otázkami zabýváme, někteří z nás povrchněji, jiní pak více do hloubky a snažíme se dopátrat těch správných odpovědí.
Budete-li se zabývat symboly, může vám to pomoci na jedné straně při získávání vědomostí o sobě samých, které potřebujete k rozvoji vlastní individuality a ke správnému vykročení na vaši životní pouť.
Na straně druhé se pro vás tento náhled může stát určitým vodítkem, jež vám bude ukazovat směr a průběh této cesty a pomůže vám při kladení otázek sobě samým a při nápravě některých vašich skutků.
VÝKLAD KARET ONLINE
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one