VÝKLAD Z KARET LENORMAND A CIKÁNSKÝCH ONLINE

Výklad karet online formou emailu/po telefonu

Je alternativou běžného výkladu karet, pouze za vás táhnu karty já. Je vhodný pro ty, kteří mají málo času nebo si střeží své soukromí.

Můžete si vybrat z více typů výkladů, podle tématu či problému, který chcete řešit. Pro výklad karet online platí dvojnásob, že je lepší ptát se srozumitelně a jasně. K výkladům používám karty Lenormand a cikánské karty.

V životě každého člověka nastane okamžik, kdy neví jak dál a potřebuje poradit. S pomocí výkladu karet můžete nahlédnout do budoucnosti. Výklad z karet Vám pomůže vyřešit složitou životní situaci a ukáže Vám, jakým směrem se Váš osud vyvíjí. 

Výklad karet, naznačuje směr, kterým se bude Váš osud ubírat, pokud se budete chovat jako doposud. Pokud změníte své jednání, myšlení apod., změníte tím i svůj osud. Žádný výklad karet není závazný a neměnný, výklad naznačuje směr, kterým se Váš život vyvíjí, pokud něco nezměníte.
Výklady provádím online přes 12 let. Jelikož se ke mně moji klienti vracejí, soudím, že  jsou s moji prací a mými výklady spokojeni. Pevně věřím, že jim dokáži opravdu pomoci. 

Pokud budete mít zájem o mou pomoc, velice ráda pomohu i Vám.
 
Karty tarot

Karty tarot

 

Najdete odpovědi na své dotazy

Ujasníte si, kde děláte chyby a jak je můžete napravit. Budete připraveni na vývoj budoucích událostí a svým rozhodováním budete moci vědomě tvořit svou lepší budoucnost. Vyhnete se případným problémům, zklamáním nebo nepříznivým událostem. Najdete takovou práci, která Vás bude motivovat.
S kartami zjistíte kdo je pro Vás vhodným životním partnerem, jak to máte s rodinou a dětmi a ve vztazích celkově.
Výběr výkladů nechávám na klientovi. Záleží na vás, zda budete chtít vyložit na téma partnerských vztahů, všeobecný výklad či jakoukoliv pomoc v rozhodování.
 

Jaký typ výkladu potřebujete?


Můžete zvolit třeba "Rozhodování", kde porovnáme dvě a více možností (výběr zaměstnání, který z partnerů je vhodnější, výběr bydlení či celkově z více variant ).
Také je zde možnost výkladů na různá časová období a témata (láska a vztahy - vztahové výklady, finanční záležitosti, smlouvy, právní záležitosti a spolupráce, práce a kariéra, domov a nemovitosti, cestování, studium a zájmy). 
 

Ceny za výklady


"Zaplatit za výklad znamená poděkování". Je třeba zachovávat rovnováhu a proto Vás jistě zajímá co za to?
Ceny jsem stanovila rozumně, aby byly dostupné pro více klientů.
 

 

 

© 2009-2018
VÝKLAD KARET ONLINE
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one