VÝKLAD Z KARET LENORMAND A CIKÁNSKÝCH ONLINE
Výklad karet

Výklad karet

Výklad karet zdarma
Sekcí Výklad karet zdarma se nárazově snažím pomoci lidem, kteří chtějí této služby využít. Bohužel jsem ji nucena otevírat občasně, v případě většího objemu výkladů karet a také si vážím svého času a energie, které do práce s kartami vkládám, ale nic to nemění na tom, že již přes 10 let to takto funguje.

Jestliže máte pouze jeden krátký dotaz (obdodný těm v této věštírně zdarma) a chcete vyložit, použijte výklad na jeden dotaz za poplatek 100,-Kč. Tento placený výklad je obsahlější než ve věštírně zdarma.

Pokládejte stručné dotazy, na větší problémy a hlubší pohled do karet využijte výklady dle mé nabídky, které s vašim problémem korespondují.
Ceny jsem stanovila tak, aby byly dostupné pro širší veřejnost.


Na výklad z karet se můžeme dívat i jako na umění klást otázky, neboť odpovědi jsou přítomné na dosah ruky. 
Ve všech případech se zdůrazňuje, že by se (nejen) k výkladu z karet mělo přistupovat nanejvýš zodpovědně, a dotazovat by se jich měl člověk pouze ve stavu naléhavosti či vážnosti situace/problému a nikoliv jen tak pro zábavu.

 
Vaše Gormal
Výklad karet zdarma online budu otevírat 2 - 3 x měsíčně i na mém druhém webu na několik hodin denně pro rychlejší odpovědi. Termín výkladu online zdarma oznámím dopředu několik dní.
Po dobu několika hodin budete moci přidávat své dotazy a poté vám je zodpovím v průběhu následujícího dne.


Klikni zde


 
Po vypracování výkladu Vás prosím o napsání recence do odkazu ZDE na Firmy. cz, jak jste byli s výkladem spokojeni.

Děkuji. G.
VÝKLAD KARET ONLINE
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one